Ahşap Ambalaj, Kafes, sandık, ihracat kasa üretimlerimizi müşterilerimizin, ahşap ambalaj ihtiyaçlarıa göre her ölçüde yapabilecek çözümler sunuyoruz. Üretimimizi modern makine parkı nda , usta larımız la gerçekleştiriyoruz. Numuneleriimizi, bilgisayar destekli olarak öncelikle çizip, müşteri onayı aldıktan sonra, prototipini üretmiş oluyoruz. Son teyidleride müşteriden aldıktan sonra üretime geçiyoruz.

Ağaç ambalaj sandıklarımız hafif ve katlanır olması nedeniyle istiflemede kullanılan alan, işçilik ve depolamada \%70 maliyet, paketleme de ise \%75 zaman tasarruf sağlar.

Ahşap Ambalaj, kasa, kutu ahşap ambalaj ağaç sandığı tekrar kullanılabilme özelliğinden dolayı Amerika ve Avrupa ülkeleri tarafından tercih edilmektedir.

Ahşap Ambalaj ağaç kasa, sandık kutularımız hafif olması nedeniyle özellikle hava taşımacılığında navlun maliyetlerinde fiyat avantajı sağlar.

Ahşap Ambalaj, kasa, sandık ve kutularımızın fiyatları da , diğer muadil ürünlere göre çok daha uygundur. Üretim süreçlerimizde, Ahşap Ambalaj, kasa, sandık ve kutularımızın fiyatları minimize edecek şekilde optimize edilmiştir. Ahşap ambalaj ağaç sandıkları tüm yüzeyleri galvaniz sac ve kilitli sistem ile kuvvetlendirilmiştir. Ürünlerin hasar görmeden müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar. ahşap kutu katlanır ambalaj ağaç sandıklarında çeşitli tutma kulpları ve kilit sistemi ile kolay ve güvenli taşıma sağlanır. Nakliye sırasında düşme sonucu oluşabilecek çarpma ve ezilmelere karşı ürünlerinize güçlü koruma sağlar.

Gümrük ve depolarda uzun süreli beklemelerde iklimsel etmenler sonucu ürünler üzerinde korozyon oluşturmaz. Ağırlık arttıkça ahşap kasa,kutu ambalaj ağaç sandığı bükülmeye karşı statik esneklik gücü sayesinde demirden bile daha dayanıklıdır. Ahşap Ambalaj sandıklarını, kasalarını güçlü yapan, eşsiz çapraz tabakalı yapısıdır. Ahşap kaplamaları birleştirmekte kullanılan yapışkanlar aslında ahşabın kendisinden bile daha güçlüdür.